Naši zákazníci

Nejčastěji realizujeme aktivní ochranu majetku do těchto typů nemovitostí:


Reference našich zákazníků

Pořízení aktivního zabezpečení PROTECT do mého zlatnictví jsem zvolil z několika důvodů. V současné době jediný aktivní zásah zaručuje bezpečnostní služba a to v několika minutách. Zamlžovací systém však jasně zkracuje dobu zásahu na několik vteřin, což je nesporná výhoda. A úleva v myšlenkách, co se bude dít při možném přepadení. V kombinaci s alarmem a bezpečnostní službou pak systém vytváří ideální zabezpečení. 

Obchodníci PROTECTu mi navíc zajistili i velice kvalitní pojištění, které navazuje slevy přímo na tento aktivní systém zabezpečení, čímž došlo k situaci, kdy většinu investice pokryla právě úspora na platbách pojištění. Z těchto důvodů doporučuji všem začít spolupracovat s odborníky v oblasti aktivního zabezpečení PROTECT.

Zlatnictví v Hradci Králové


Obchodní tým PROTECTu mi pomohl zkrátit možnou dobu loupeže na několik vteřin, což je cíl každého, kdo řeší zabezpečení svého objektu. Díky odborné montáži jsem navíc získal velice nadstandardní záruku. Po instalaci firma PROTECT provedla test systému, na kterém jsem se na vlastní kůži přesvědčil, že je systém opravdu účinný a po jeho aktivaci nelze, aby pachatelé pokračovali ve svém pokusu o vloupání.

Zlatnictví v Trutnově

Ukázky z testů

Reálné ukázky z CCTV kamer

Kamenná prodejna

Benzinová stanice

Domácnost

Kamenná prodejna

Kanceláře

Restaurace

Prodejna

Rabování davem

Zlatnictví během otevírací doby

Rozbití výlohy autem


Zaslat nezávaznou poptávku
PROTECT Czech Republic s.r.o.
IČ: 01508920
Tel.: +420 481 121 131
E-mail: info@protectglobal.cz
Petr Němeček
© 2015
fb-logo